Iecavas sporta skolas „Dartija” absolventu izlaidums

  8.jūnija vakarā Iecavas kultūras namā svinīgā pasākumā tika sveikti Iecavas sporta skolas „Dartija” 2022.gada absolventi. Šis bija sporta skolas  12.izlaidums un šajā mācību gadā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma līdz šim viskuplākais izglītojamo skaits – 33.

  Vieglatlētikas nodaļu absolvēja 13 izglītojamie, bet basketbola nodaļu 20 izglītojamie. Klātesošos sveica gan Iecavas sporta skolas „Dartija” direktore Baiba Gāga, gan Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers, kā arī Bauskas novada Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja. Ar muzikāliem priekšnesumiem klātesošos priecēja Patrīcija Spale, Anna Karele un Icen Wan. Sirsnīgus pateicības vārdus un ziedus no audzēkņiem un viņu vecākiem saņēma arī absolventu treneri Dace Vizule, Emīls Sevastjanovs, Valdis Šusts un Voldemārs Pārums.

  Apliecības par profesionālās ievirzes izglītību programmā Basketbols Sports 20 V 813 00 1 šogad saņēma trenera Voldemāra Pāruma audzēkņi:

  Reinis Antonovičs, Rihards Beitiņš, Rihards Cīrulis, Alekss Dumpis, Adrians Jaunzems, Aleksis Karpovs, Verners Liepiņš, Kristers Mors, Rodrigo Nolbergs, Markuss Orlovs, Toms Pudža, Nojus Puntusevicius, Rainers Viktors Stančiks, Kristaps Vanags, Harijs Vītiņš, Artūrs Zamarins, Martins Caune, Mareks Pudža, Egons Zaķis, Ralfs Šuherts.

  Apliecības par profesionālās ievirzes izglītību programmā Vieglatlētika Sports 20 V 813 00 1 šogad saņēma treneru Daces Vizules, Valda Šusta un Emīla Sevastjanova audzēkņi:

  Anete Ance Berkmane, Jānis Casno, Katrīna Klāsupa, Adriana Krūzmane, Rihards Pūķis, Žanete Sinkovska, Daniels Strautmanis, Kristers Strautmanis, Lianda Žvirble, Kristīne Elizabete Čuba, Megija Paula Janušeciča, Keita Zariņa, Niklass Kalniņš.

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība