Iecavas sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-14 un U-16 grupām

     16.februārī norisinājās Iecavas sporta skolas "Dartija" vieglatlētikas sacensības telpās U-14 un U-16 grupām.

    Rezultāti: 

    U-14

     

    Meitenes

    Zēni

    Vieta

    Vārds, uzvārds

    Rezultāts

    Vārds, uzvārds

    Rezultāts

    30 m

    1.

    Gabriela Elēna Velpa

    4,4 sek.

    Ēriks Eduards Lazda

    4,7 sek.

    2.

    Dārta Glušaka

    4,6 sek.

    Eduards Ābollapa

    4,9 sek.

    3.

    Emīlija Straumīte

    4,65 sek.

     

     

    30 m/b

    1.

    Emīlija Straumīte

    5,7 sek.

    Ēriks Eduards Lazda

    6,10 sek.

    2.

    Paula Gulbe

    6,35 sek.

    Eduards Ābollapa

    6,5 sek.

    3.

    Gabriela Elēna Velpa

    6,4 sek.

     

     

    Agstlēkšana

    1.

    Emīlija Straumīte

    1,35 m

    Ēriks Eduards Lazda

    1,40 m

    2.

    Dārta Siminaite

    1,25 m

    Eduards Ābollapa

    1,15 m

    3./4.

    Dārta Glušaka

    1,20 m

     

     

    3./4.

    Sofija Anna Kadiķe

    1,20 m

     

     

    Pildbumbas mešanas summa

    1.

    Emīlija Straumīte

    24,95 m

    Ēriks Eduards Lazda

    19,10 m

    2.

    Ketija Dūmiņa

    20,15 m

    Eduards Ābollapa

    18,90 m

    3.

    Dārta Glušaka

    19,60 m

     

     

    5 apļu skrējiens

    1.

    Gabriela Elēna Velpa

    1 min. 41,2 sek.

    Ēriks Eduards Lazda

    1 min. 43,2 sek.

    2.

    Sofija Anna Kadiķe

    1 min. 49,8 sek.

     

     

    3.

    Emīlija Straumīte

    1 min. 52,1 sek.

     

     

    KOPVĒRTĒJUMS

    1.

    Emīlija Straumīte

    9 punkti

    Ēriks Eduards Lazda

    5 punkti

    2.

    Gabriela Elēna Velpa

    17 punkti

    Eduards Ābollapa

    10 punkti

    3.

    Dārta Glušaka

    19,5 punkti

     

     

       

    U-16

     

    Meitenes

    Zēni

    Vieta

    Vārds, uzvārds

    Rezultāts

    Vārds, uzvārds

    Rezultāts

    30 m

    1.

    Anete Ance Berkmane

    5,05 sek.

    Kārlis Daniels Lazda

    4,69 sek.

    2.

    Laura Dumpe

    5,06 sek.

    Kristers Voldemārs Lazda

    4,74 sek.

    3.

    Dārta Miezere

    5,09 sek.

    Markuss Kristaps Kadiķis

    5,00 sek.

    30 m/b

    1.

    Anete Ance Berkmane

    5,93 sek.

    Kārlis Daniels Lazda

    5,66 sek.

    2.

    Dārta Miezere

    6,02 sek.

    Kristers Voldemārs Lazda

    5,94 sek.

    3.

    Patrīcija Albuže

    6,35 sek.

     

     

    Agstlēkšana

    1.

    Anete Ance Berkmane

    1,45 m

    Kārlis Daniels Lazda

    1,60 m

    2.

    Dārta Miezere

    1,35 m

    Kristers Voldemārs Lazda

    1,40 m

    3.

    Laura Dumpe

    1,20 m

     

     

     

     

     

     

     

    Lodes grūšana

    1.

    Kristīne Elizabete Čuba

    8,72 m

    Miks Kizakovs

    8,49 m

    2.

    Laura Dumpe

    8,12 m

    Markuss Kristaps Kadiķis

    8,42 m

    3.

    Anete Ance Berkmane

    7,40 m

    Kristers Voldemārs Lazda

    7,98 m

    Atspoles  skrējiens

    1.

    Anete Ance Berkmane

    38,06 sek.

    Kārlis Daniels Lazda

    35,03 sek.

    2.

    Patrīcija Albuže

    39,19 sek.

    Kristers Voldemārs Lazda

    38,63 sek.

    3.

    Dārta Miezere

    40,69 sek.

    Miks Kizakovs

    43,25 sek.

    KOPVĒRTĒJUMS

    1.

    Anete Ance Berkmane

    7 punkti

    Kārlis Daniels Lazda

    8 punkti

    2.

    Dārta Miezere

    14 punkti

    Kristers Voldemārs Lazda

    2 punkti

    3.

    Laura Dumpe

    15 punkti

    Miks Kizakovs

    16 punkti

     

    Adrese

    Iecavas Sporta skola Dartija

    Reģistrācijas Nr. 90000045531

    Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

    Direktores pieņemšanas laiki:

    • Pirmdienās 9.00-12.00
    • Ceturtdienās 10.00-13.00

     

     

    Google karte