Bauskas novada sporta centra “Mēmele” atklātās kausa izcīņas sacensības galda tenisā

  4.decembrī Uzvarā norisinājās Bauskas novada sporta centra „Mēmele" atklātās kausa izcīņas sacensības galda tenisā. Iecavas sporta skolu “Dartija” sacensībās pārstāvēja Rēzija Meļķe, Hetere Hete Zāģere un Reinis Rozentāls (treneris Egmonts Cildermanis), bet veterānu klasē sacentās iecavnieks Roalds Cildermanis. 

   26.dalībnieku konkurencē apvienotajā kopvērtējumā visaugstāko  - 4.vietu izcīnīja Roalds Cildermanis (veterānu klasē 1.vieta), Rēzija Meļķe ierindojās 9.vietā (starp sievietēm 4.vieta), Reinis Rozentāls izcīnīja 12.vietu (starp vīriešiem 5.vieta), bet Hetere Hete Zāģere  - 19.vietu (starp sievietēm 5.vieta).

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība