LJBL jauno, sekmīgo basketbolistu apbalvošana

  Noslēdzoties Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta sezonai, nu jau par tradicionālu, ikgadēju kļuvis jauno basketbolistu godināšanas pasākums. LJBL apbalvojumus saņēma basketbolisti, kuri:

  • /2024.gada sezonā ir licencēti LJBL čempionāta spēlētāji;
  • mācās no 5.līdz 12.klasei;
  • sekmes mācību priekšmetos ir novērtētas ar atzīmi, neviena atzīme liecībā nav zemāka par 7 ballēm ne pirmajā, ne otrajā semestrī, ne arī gada vērtējumā.

  6.jūnija pēcpusdienā “Arēnā Rīga” norisinājās svinīgs pasākums, kurā vairāk nekā 300 jaunos basketbolistus no visas Latvijas sveica Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša un Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.  Ar aizraujošiem priekšnesumiem pasākuma dalībniekus priecēja iluzionists Edžus Kauķis, kādreizējais Iecavas sporta skolas “Dartija” trenera Viļņa Gailuma audzēknis.

  Priecājamies un lepojamies, jo šogad apbalvojamo basketbolistu pulkā bija arī astoņi Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi: Emīls Ādminis-Mediņš, Gvido Filipsons, Ričards Briedis (treneris Vilnis Gailums), Raivo Purviņš, Toms Lešinskis, Eduards Šusts,  Tomass Žedanis, Ēriks Nolbergs  (treneris Voldemārs Pārums).

   

  Foto: Mārtiņš Goldbergs

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība