Iecavas sporta skolas "Dartija" absolventu izlaidums

  12.jūnija vakarā Iecavas kultūras namā valdīja svētku gaisotne – Iecavas sporta skolas “Dartija” 21 absolvents, treneri  un viesi pulcējās svinīgajā sporta skolas izlaiduma pasākumā. Sirsnīgus sveicienus un veiksmes vēlējumus turpmākajām sportiskajām gaitām jaunieši saņēma gan no Iecavas sporta skolas “Dartija” direktores, gan arī no Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja Normunda Vāvera. Ar brīnišķīgiem priekšnesumiem klātesošos priecēja Iecavas mūzikas un mākslas audzēkņi Roberts Putniņš, Gustavs Čapass, Henriks Birks, Matīss Mežajevs un skolotāja Ineta Rozentāle.

  Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību sportā, programmā 20V813001 Vieglatlētika saņēma trenera Emīla Sevastjanova audzēknes

  Dārta Glušaka, Maija Elīza Janušjaviča, Dārta Siminaite, Emīlija Straumīte, Estere Kalniņa, Gabriela Elēna Velpa, Adriāna Daniela Selušinska, kā arī treneres Daces Vizules audzēkņi Laura Dumpe, Sāra Lagzdiņa, Dārta Miezere, Armands Kristians Kazaks, Lauris Lapiņš, Ēriks Eduards Lazda, Kārlis Daniels Lazda, Kristers Voldemārs Lazda.

  Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību sportā, programmā 20V813001 Basketbols saņēma trenera Viļņa Gailuma audzēkņi Emīls Antonovičs, Emīls Ādminis-Mediņš,  Mārcis Mežajevs, Ričards Munde, Gusts Ziemelis, Rihards Šuherts.

  Paldies audzēkņu treneriem Emīlam Sevastjanovam, Dacei Vizulei, Valdim Šustam un Vilnim Gailumam par ieguldīto darbu un atbalstu jaunajiem sportistiem gan ikdienas mācību -  treniņu darbā, gan sacensībās.

  Novēlam mūsu absolventiem turpināt sportiskās gaitas, būt neatlaidīgiem un sasniegt iecerētos mērķus!

  Sirsnīgs paldies Iecavas mūzikas un mākslas skolai par muzikālajiem priekšnesumiem, kā arī Iecavas kultūras nama kolektīvam par laipno uzņemšanu un palīdzību svētku gatavošānās procesā!

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība