Iecavas 2023./2024.gada sezonas sacensības galda tenisā bērniem un jauniešiem

  17.aprīlī Iecavas sporta skolā “Dartija” notika pirmspēdējā 7.kārta Iecavas 2023./2024.gada sezonas sacensībām galda tenisā bērniem un jauniešiem. Straujiem soļiem tuvojas sezonas noslēgums,  līdz ar to katra savstarpējā spēle kļūst svarīgāka kopvērtējumam. 

  Šoreiz sacensībās piedalījās 10 meitenes un 7 zēni. Šajā kārtā meitenēm labākā arī šoreiz bija Le Ngoc Minh Han, otro vietu izcīnīja Ketija Dūmiņa, bet trešo Le Ngoc Bao Han. Zēniem labākais bija Alekss Skvorcovs, kurš uzvarēja turnīra līderi Thanh Nguyen Tran. Trešo vietu ieguva Viljams Augusts Ščerbakovs.  

   

  7.kārtas kopvērtējuma TOP 6 zēnu konkurencē:

  1. Alekss Skvorcovs
  2. Tahnh Nguyen Tran
  3. Viljams Augusts Ščerbakovs
  4. Roberts Rozentāls
  5. Patriks Kadiševskis
  6. Kristaps Alekss Kancāns

    7.kārtas kopvērtējuma TOP 6 meiteņu konkurencē:

  1. Le Ngoc Minh Han
  2. Ketija Dūmiņa
  3. Le Ngoc Bao Han
  4. Melānija Žikare
  5. Elīna Bikova
  6. Viktorija Buračevska 

  Pašu jaunāko censoņu grupā zēniem par labāko kļuva septiņgadīgais Iecavas vidusskolas 1.klases skolnieks Rodrigo Kancāns, kurš, apspēlējot par sevi vecākus puišus, izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Otro vietu izcīnīja Kārlis Reinfelds, trešo- Miķelis Liniņš. 

  Meiteņu konkurencē uzvarēja Sofiia Dudkina, otro vietu ieguva Līva Rinkoviča, bet trešo Sabīne Rupule. 

   

  Foto: E.Cildermanis

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība