Pasaules miera skrējiens

  9.septembrī vairāk nekā 40 Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi un vieglatlētikas treneris Emīls Sevastjanovs pievienojās Pasaules miera skrējiena dalībniekiem Iecavas posmā. Tālākais ceļš skrējiena dalībniekus veda Jelgavas virzienā, lai nokļūtu Polijā un tālāk Eiropā.  

  Skrējiena mērķis ir popularizēt ideju par mierpilnu un laimīgu dzīvi, nododot ceļojošo lāpu no rokas rokā, no novada novadam, no valsts valstij.

  Pirmo reizi Miera skrējiena lāpu iededza 1987.gada 27.aprīlī pie ANO mītnes Ņujorkā. Skrējiena idejas autors - Gandija miera prēmijas un UNESCO Miera balvas laureāts filosofs, sportists, mūziķis un mākslinieks Šri Činmojs. 

  Mums bija patiess prieks un lepnums kļūt par mazu daļiņu no šī pasauli aptverošā pasākuma!

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība