“ANDRO Kids Open 2023”

         

        No 18. līdz 20.augustam Vācijas pilsētā Diseldorfā norisinājās starptautiskās galda tenisa sacensības “ANDRO Kids Open 2023” - Eiropas lielākais galda tenisa turnīrs bērniem un jauniešiem, kurš norisinājās jau 32 reizi. Sacensībās piedalījās 900 dalībnieki  vecumā no 7 līdz 19 gadiem, kopā no 23 valstīm.

        Spēles norisinājās 3 dažādās sporta hallēs visas dienas garumā. Sacensību organizatori bija parūpējušies, lai jaunie sportisti līdzās intensīvam spēļu grafikam varētu priecāties un  baudīt dažādas ar galda tenisu saistītas aktivitātes. Pēc 4 gadu pārtraukuma šogad sacensībās piedalījās arī 5 Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi.

            Par patīkamu pārsteigumu parūpējās mūsu audzēkne Monta Milzere, kura pārī ar vācu spēlētāju Kiru Kolling izcīnīja sudraba medaļu meiteņu dubultspēlēs M-15 vecuma grupā. Finālā norisinājās ļoti sīva cīņa, kurā meitenes zaudēja ukraiņu spēlētājām ar rezultātu 2:3.  Vienspēlēs Monta izcīnīja 17.vietu, spraigā cīņā zaudējot vācu spēlētājai iespēju iekļūt TOP 16.

        Atzīstamu rezultātu parādīja arī 11 gadus jaunā iecavniece Melānija Žikare, kura pārī ar vācu spēlētāju Johannu Lembeck meiteņu dubultspēlēs izcīnīja dalīto 5.-8.vietu, zaudējot nākamajām uzvarētājām – māsām no Vācijas. Vienspēlēs Melānija izcīnīja 2.vietu apakšgrupā, iegūstot tiesības startēt izslēgšanas spēlēs, rezultātā izcīnot 17.vietu.

            Zēnu konkurencē startēja 11 gadus jaunie iecavnieki Viljams Augusts Ščerbakovs, Thanh Nguyen Tran un 12 gadus jaunais Alekss Skvorcovs. Zēniem šogad konkurence bija milzīga, tādēļ rezultāti bija mazāk sekmīgi, bet spēlēs mūsu puiši parādīja nebeidzamu cīņassparu un vēlmi uzvarēt. Visiem iecavniekiem izdevās izkļūt no savām apakšgrupām, bet izslēgšanas spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi. Sacensībās puiši guva neatsveramu pieredzi, kura, cītīgi trenējoties, nākotnē ļoti noderēs.

            Treneris Egmonts Cildermanis vēlas pateikties Iecavas sporta skolas vadībai par sniegto iespēju apmeklēt šo fantastisko galda tenisa festivālu Vācijā. Savukārt viss sporta skolas kolektīvs priecājas un lepojas par mūsu jauno galda tenisistu sasniegumiem un gūto pieredzi. Paldies trenerim Egmontam Cildermanim!

           

       

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība