Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi saņem LJBL apbalvojumus

  5.augustā “Arēna Rīga” telpās norisinājās svinīgs pasākums, kurā apbalvojumus saņēma Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēlētāji. Lai pretendētu apbalvojumam, spēlētāja sekmēm skolā jābūt ne zemākām par 7 ballēm (semestru un gada vērtējumos). Vairāk kā 300 pieteikto pretendentu vidū šogad apbalvojumus saņēma četri Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi: Emīls Ādminis – Mediņš, Toms Lešinskis, Raivo Purviņš un Ēriks Nolbergs (treneri Vilnis Gailums un Voldemārs Pārums). Patiesi lepojamies un priecājamies par mūsu audzēkņiem!

  Foto no LJBL arhīva

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība