LR 2023.gada jaunatnes maistarsacīkstes galda tenisā “D” grupā

  20. un 21.maijā Nīcā norisinājās LR 2023.gada jaunatnes maistarsacīkstes galda tenisā “D” grupā (2012.g.dzim. un. jaun.). Ar labiem un ļoti labiem rezultātiem sacensībās startēja Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēkņi.

  Labāko rezultātu uzrādīja Thanh Nguyen Tran, kurš zēnu konkurencē kopā ieguva 3 medaļas: individuāli - bronzu, zēnu dubultspēlēs - zeltu un jauktajās dubultspēlēs, spēlējot ar Melāniju Žikari, izcīnīja bronzas godalgu. 

  Meiteņu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Melānija Žikare, izcīnot divas medaļas - sudrabu un bronzu. Individuāli Melānija mazliet pietrūka veiksmes, jo ceturtdaļfinālā ļoti sīvā mačā zaudēja nākamajai čempionei no Kuldīgas Emmai Ruskai, rezultātā ierindojoties 5.vietā. 

  Labi nostartēja mūsu komandas pati jaunākā dalībniece -  deviņgadīgā Le Ngoc Bao Han, kura individuāli izcīnīja 9.vietu 33 meiteņu konkurencē, bet meiteņu dubultspēlēs, startējot ar Melāniju Žikari, izcīnīja sudraba medaļas.

   

  Rezultāti

  Meitenes

  • 5.vieta  - Melānija Žikare
  • 9.vieta  - Le Ngoc Bao Han
  • 15.vieta  - Marta Rinkoviča

  Zēni

  • 3.vieta -  Thanh Nguyen Tran
  • 8.vieta -  Viljams Augusts Ščerbakovs
  • 32.vieta -  Maksims Turkins

  Meiteņu dubultspēles

  • 2.vieta -  Melānija Žikare / Le Ngoc Bao Han
  • 13.vieta -  Marta Rinkoviča / Marta Rone (Dienvidkurzemes SS)

  Zēnu dubultspēles

  • 1.vieta -  Thanh Nguyen Tran / Rodrigo Ritvars Ļaudams (Dienvidkurzemes SS)
  • 5.vieta -  Viljams Augusts Ščerbakovs / Marks Guļtjajevs (GTK Jelgava)

  Jauktās dubultspēles

  • 3.vieta -  Melānija Žikare / Thanh Nguyen Tran
  • 5.vieta -  Le Ngoc Bao Han / Viljams Augusts Ščerbakovs
  • 17.vieta -  Marta Rinkoviča / Maksims Turkins

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība