Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2022./2023.gada sezona, 4.posms

  Nedēļas nogalē Salaspilī noslēdzās grupu turnīrs Latvijas komandu čempionātam galda tenisā. Tajā veiksmīgi startēja apvienotā Iecavas un Bauskas sporta skolu komanda (SSK DARTIJA / BAUSKAS BJSS), kura savā grupā izcīnīja 1.vietu 8 komandu konkurencē. 

   

  Komandu pārstāvēja Iecavas sporta skolas „Dartija” audzēknis Reinis Rozentāls, divi Bauskas BJSS audzēkņi Renāts Anspoks un Arvīds Upenieks, kā arī komandas vadītājs un treneris Egmonts Cildermanis (Iecavas sporta skola „Dartija”). 

  Šī komanda tika izveidota aizvadītajā sezonā, lai jaunieši rastu nepieciešamo spēļu praksi pret stipri pieredzējušākajiem pretiniekiem un gūtu neatsveramu pieredzi, kura noderēs nākotnē, piedaloties sacensībās ar meistarīgākiem spēlētājiem. 

  No 14 spēlēm mūsu komanda uzvarēja 11, bet zaudēja tikai 3 spēles, kas gala rezultātā deva 1.vietu grupā. 

  Labas līdera īpašības nodemonstrēja Reinis Rozentāls, kurš visas sezonas garumā komandai deva daudz izšķirošu punktu un bija labs komandas ''vilcējs'' grūtākos brīžos. 

  Tāpat labus rezultātus demonstrēja Renāts Anspoks, kam sezonas sākums bija daudz veiksmīgāks, bet veselības problēmu dēļ straujā augšupeja apstājās, un tas neļāva parādīt labākos rezultātus. Renātam labākie rezultāti vēl priekšā. 

  Arī Arvīdam Upeniekam slimības dēļ nesanāca parādīt labāko rezultātu, bet ar katru spēli sniegums uzlabojās. 

  Trenerim un  komandas vadītājam Egmontam Cildermanim bija prieks vērot komandas progresu, parādīto sniegumu un cīņas sparu, kā arī vēlmi uzvarēt un cīnīties par kopīgu mērķi. 

   

  Egmonts Cildermanis informē: „Tā kā esam tikuši stiprāko četriniekā savā līgā, 18.martā Ķekavā sporta hallē notiks abi pusfināli un fināli, kuros noskaidros 2022./2023.gada čempionus. Mērķi mums visaugstākie, tāpēc turpinām gatavoties play-off cīņām! Aicinām atbalstīt mūsu komandu!”

   

  Foto: Egmonts Cildermanis

   

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība