Iecavas 2022./2023.gada sezonas sacensības galda tenisā jauniešiem un daudzcīņas sacensības „ Jaunais 2023.gads”

    Lai veicinātu interesi par galda tenisu un dažādotu sacensības sporta skolas jaunākajiem galda tenisistiem, 19.janvārī norisinājās Iecavas sporta skolas „Dartija” galda tenisa sacensības daudzcīņā “Jaunais 2023.gads”. Galda tenisa  nodaļas jaunākie audzēkņi tika pārbaudīti piecās dažādās disciplīnās, kas nepieciešamas sporta veida apguvē.

    Koordināciju pārbaudīja lēcienos ar lecamauklu, galda tenisa bumbiņas ķeršanā un konusu stafetē ar raketi rokās, kontrolējot bumbiņu. Sacensībās tika vērtēts ne tikai izpildes laiks un rezultāts, bet arī katra dalībnieka ieguldījums dažādās nominācijās:

    „Veiklākais”- Maksims Turkins- 1.vieta

    „Azartiskākais”- Miķelis Liniņš- 2.vieta

    „Precīzākā”- Sabīne Rupule- 3.vieta

    „Aktīvākais”- Martins Dāvis Geidžūns- 3.vieta

    „Uzmanīgākā”- Līva Rinkoviča

    „Centīgākais”- Marks Sebastians Ščerbakovs

     

    Vienlaicīgi ar daudzcīņas sacensībām, norisinājās arī 5. kārta Iecavas 2022./2023.gada sezonas sacensībām galda tenisā jauniešiem. Šī  kārta bija zīmīga ar to, ka tās bija pirmās sacensībās bērniem un jauniešiem jaunajā sezonā un vienlaicīgi arī sagatavošanās STIGA kausa izcīņai galda tenisā, kas notiks 21.janvārī Iecavas sporta skolā „Dartija”.

    Rezultāti: 

     

    Meitenes (2011.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Melānija Žikare

    2.vieta – Le Ngoc Bao Han

    3.vieta – Milāna Kostromina

     

    Zēni (2011.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Patriks Kadiševskis

    2.vieta – Alekss Skvorcovs

    3.vieta – Viljams Augusts Ščerbakovs

     

    Meitenes ( 2008.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Le Ngoc Minh Han

    2.vieta – Ketija Dūmiņa

    3.vieta – Šarlīna Žikare

      

    Zēni (2008.g. dzim. un jaun.)

    1.vieta – Deniss Petuhovs

    2.vieta – Patriks Kadiševskis

    3.vieta – Alekss Skvorcovs

     

    TOP 3 kopvērtējumā pēc sacensību 5 kārtām:

    Meitenes (2011.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Melānija Žikare

    2./3/ vieta – Milāna Kostromina, Le Ngoc Bao Han

     

    Zēni (2011.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Alekss Skvorcovs

    2.vieta – Patriks Kadiševskis

    3.vieta – Viljams Augusts Ščerbakovs

     

    Meitenes (2008.g.dzim. un jaun.)

    1./2.vieta – Anastasija Ruda, Le Ngoc Minh Han

    3.vieta – Ketija Dūmiņa

     

    Zēni (2008.g.dzim. un jaun.)

    1.vieta – Alekss Skvorcovs

    2.vieta – Deniss Petuhovs

    3.vieta – Patriks Kadiševskis

     

    Foto: E.Cildermanis  un M.Rinkoviča

     

    Adrese

    Iecavas Sporta skola Dartija

    Reģistrācijas Nr. 90000045531

    Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

    Direktores pieņemšanas laiki:

    • Pirmdienās 9.00-12.00
    • Ceturtdienās 10.00-13.00

     

     

    Google karte