14.decembrī norisinājās 1.posms Iecavas sporta skolas “Dartija” vieglatlētikas sacensībām telpās U-12 un U-14 grupām. Sacensībās piedalījās 30 jaunie vieglatlēti.
Rezultāti
U-12
Meitenes Zēni
30 m
1.vieta – Keita Poļaka (4,82 sek.) Dominiks Volkovs (5,20 sek.)
2.vieta – Mišella Sladze (5,03 sek.) Ričards Briedis (5,40 sek.)
3.vieta – Annija Vēja (5,12 sek.) Kirils Verhovskis (5,41 sek.)
30 m/b
1.vieta – Annija Vēja (6,18 sek.) Dominiks Volkovs (6,15 sek.)
2.vieta – Keita Poļaka (6,37 sek.) Ričards Briedis (6,76 sek.)
3.vieta – Evija Straumīte (6,50 sek.) Luka Zalsters (6,96 sek.)
Pildbumbas mešana
1.vieta – Keita Poļaka (11,54 m) Dominiks Volkovs (11,24 m)
2.vieta – Evija Straumīte (10,48 m) Dinis Malakauskis (9,41 m)
3.vieta – Lizete Liepiņa (9,51 m) Ričards Briedis (9,17 m)
Augstlēkšana
1.vieta – Mišella Sladze (1,10 m) Dominiks Volkovs (1,15 m)
2.vieta – Lizete Liepiņa (1,10 m) Ričards Briedis (1,05 m)
3.vieta – Evija Straumīte (1,05 m) Alekss Ivanovs (1 m)
“Beep tests”
1.vieta – Melita Naļivaika (7 min. 55 sek.) Dominiks Volkovs (9 min. 50 sek.)
2.vieta – Anabella Luika (7 min. 5 sek.) Roberts Alekss Velps (9 min. 37 sek.)
3.vieta – Samanta Šulca (6 min. 58 sek.) Kirils Verhovskis (7 min. 40 sek.)
1.posma kopvērtējums
1.vieta – Keita Poļaka (16 punkti) Dominiks Volkovs (5 punkti)
2.vieta – Evija Straumīte (19 punkti) Ričards Briedis (13 punkti)
3.vieta – Annija Vēja (20 punkti) Kirils Verhovskis (23,5 punkti)
U-14
Meitenes Zēni
30 m
1.vieta – Megija Kristiāna Mora (4,96 sek.) Aleksandrs Raiņiks (4,73 sek.)
2.vieta – Amanda Rozentāle (5,07 sek.) Edvards Straujais (4,95 sek.)
3.vieta – Laura Šuherte (5,12 sek.) Leo Macuļēvičs (5,06 sek.)
30 m/b
1.vieta – Megija Kristiāna Mora (6,07 sek.) Leo Macuļēvičs (5,63 sek.)
2.vieta – Amanda Rozentāle (6,18 sek.) Edvards Straujais (5,66)
3.vieta – Ance Ziemele (6,78 sek.) Aleksandrs Raiņiks (6,92 sek.)
Pildbumbas mešana
1.vieta – Tīna Ozoliņa (9,78 m) Aleksandrs Raiņiks (10,57 m)
2.vieta – Megija Kristiāna Mora (8,50 m) Endijs Līcis (9,95 m)
3.vieta – Kitija Krūmiņa (8,11 m) Edvards Straujais (8,71 m)
Augstlēkšana
1.vieta – Megija Kristiāna Mora (1,05 m) Leo Macuļēvičs (1,20 m)
2./3.vieta –
Ance Ziemele, Laura Šuherte (1,05 m) Edvards Straujais, Aleksandrs Raiņiks (1,15 m)
“Beep tests”
1.vieta – Amanda Rozentāle (8 min. 44 sek.) Edvards Straujais (9 min. 55 sek.)
2.vieta – Laura Šuherte (8 min. 00 sek.) Leo Macuļēvičš (9 min. 17 sek.)
3.vieta – Ance Ziemele (7 min. 55 sek.) Aleksandrs Raiņiks (6 min. 41 sek.)
1.posma kopvērtējums
1.vieta – Megija Kristiāna Mora (9 punkti) 1./2.vieta –
2.vieta – Amanda Rozentāle (14 punkti) Aleksandrs Raiņiks, Edvards Straujais (10,5 punkti)
3.vieta – Laura Šuherte (20 punkti) Leo Macuļēvičs (11 punkti)
Foto: E.Sevastjanovs