7.decembrī norisinājās 1.posms Iecavas sporta skolas „Dartija” slēgtajām vieglatlētikas sacensībām telpās U-10 un U-16 grupām.
Rezultāti
U-10
Meitenes Zēni
30 m
1.vieta – Adrija Avdeviča (5,56 sek.) Teodors Ivanāns (5,90 sek.)
2.vieta – Ketija Ušacka (5,78 sek.) Kelvins Grodņa (5,92 sek.)
3.vieta – Santa Matīsiņa (5,83 sek.) Dominiks Gercāns (6,25 sek.)
30 m/b
1.vieta – Enia Emīlija Lejniece (6,26 sek.) Kelvins Grodņa (6,31 sek.)
2.vieta – Adrija Avdeviča (6,76 sek.) Teodors Ivanāns (6,59 sek.)
3.vieta – Ketija Ušacka (6,91 sek.) Dominiks Gercāns (7,17 sek.)
Pildbumbas mešana no apakšas
1.vieta – Enia Emīlija Lejniece (7,55 m) Kelvins Grodņa (8,57 m)
2.vieta – Zane Zaķe (7,50 m) Teodors Ivanāns (6,94 m)
3.vieta – Sabīne Rupule (7,32 m) Dominiks Gercāns (5,54 m)
5 lēcieni no vietas (summa)
1.vieta – Enia Emīlija Lejniece (7,02 m) Teodors Ivanāns (6,46 m)
2.vieta – Santa Matīsiņa (6,84 m) Kelvins Grodņa (6,12 m)
3.vieta – Adrija Avdeviča (6,71 m) Miķelis Sinkēvičs (6,11 m)
4 apļu skrējiens
1.vieta – Adrija Avdeviča (1 min. 05,68 sek.) Kelvins Grodņa (1 min. 07,95 sek.)
2.vieta – Zane Zaķe (1 min. 09,24 sek.) Teodors Ivanāns (1 min. 10,68 sek.)
3.vieta – Enia Emīlija Lejniece (1 min. 09,97 sek.) Dominiks Gercāns (1 min. 11,68 sek.)
1.posma kopvērtējums
1.vieta – Enia Emīlija Lejniece (11 punkti) Kelvins Grodņa (7 punkti)
2.vieta – Adrija Avdeviča (14 punkti) Teodors Ivanāns (8 punkti)
3.vieta – Ketija Ušacka (23 punkti) Dominiks Gercāns (16 punkti)
U-16
Meitenes Zēni
30 m
1.vieta – Emīlija Straumīte (4,56 sek.) Tomass Līrums (3,96 sek.)
2.vieta – Adriana Selušinska (4,69 sek.) Kristians Kazāks (4,29 sek.)
3.vieta – Gabriela Elēna Velpa (4,83 sek.) Kārlis Daniels Lazda (4,34 sek.)
30 m/b
1.vieta – Emīlija Straumīte (4,69 sek.) Kārlis Daniels Lazda (4,88 sek.)
2.vieta – Laura Dumpe (5,26 sek.) Ēriks Eduards Lazda (5,17 sek.)
3.vieta – Paula Pūķe (5,76 sek.) Tomass Līrums (5,16 sek.)
Pildbumbas mešana no apakšas
1.vieta – Emīlija Straumīte (13,65 m) Tomass Līrums (15,94 m)
2.vieta – Laura Dumpe (12,95 m) Kristians Kazaks (13,08 m)
3.vieta – Paula Pūķe (11,93 m) Kārlis Daniels Lazda (12,25 m)
Augstlēkšana
1.vieta – Emīlija Straumīte (1,35 m) Kārlis Daniels Lazda (1,60 m)
2.vieta – Dārta Siminaite (1,30 m) Kristers Voldemārs Lazda (1,55 m)
3.vieta – Laura Dumpe (1,25 m) Tomass Līrums (1,50 m)
„Beep test”
1.vieta – Gabriela Elēna Velpa (9 min. 52 sek.) Markuss Kristaps Kadiķis (11 min. 35 sek.)
2.vieta – Anna Ļeļamera (9 min.38 sek.) Kristians Kazaks (11 min. 30 sek.)
3.vieta – Adriana Selušinska (8 min. 50 sek.) Ēriks Eduards Lazda (9 min. 50 sek.)
1.posma kopvērtējums
1.vieta – Emīlija Straumīte (9 punkti) Tomass Līrums (12 punkti)
2.vieta – Laura Dumpe (23 punkti) Kārlis Daniels Lazda (13 punkti)
3.vieta – Adriana Selušinska (24,5 punkti) Markuss Kristaps Kadiķis (18 punkti)
Foto: E.Sevastjanovs (vairāk fotogrāfiju no sacensībām var aplūkot sadaļā "Galerija")