Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2022./2023. gada sezonas 1. posms

  29. un 30.oktobrī Alojā un Rencēnos aizritēja Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2022./2023. gada sezonas 1. posms. Šajās sacensībās debitēja apvienotā komanda ''Iecavas sporta skola Dartija / Bauskas BJSS'', kas startēs gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Komandu galvenie treneri ir abu sporta skolu galda tenisa treneri - Egmonts Cildermanis un Aleksandrs Šutka. 

  Sieviešu komandā startē Hetere Hete Zāģere, Monta Milzere, Rēzija Meļķe, Anastasija Ruda (Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēknes), kā arī Elīza Manavicka, Kristiāna Anspoka un Marta Grigus (Bauskas BJSS). Pirmajā kārtā nestartēja Hetere Hete Zāģere un Monta Milzere.

  Vīriešu komandā startēs galvenais treneris Egmonts Cildermanis, Reinis Rozentāls (Iecavas sporta skola “Dartija”), kā arī Renāts Anspoks, Arvīds Upenieks (Bauskas BJSS). 

  Komandu mērķi ir gūt pieredzi spēcīgākā konkurencē un tiekties pēc augstākiem rezultātiem ilgtermiņā. Sezonā paredzēti 4 sabraukumi, kuros tiks noskaidrota labākā komanda divu apļu izspēlē, pēc tam sekos play-off, noskaidrojot čempionus. Otrais čempionāta posms norisināsies decembrī Iecavas sporta skolā “Dartija”.

   

  Foto: E.Cildermanis

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Google karte