Iecavas skolu sacensības futbolā 8.-9.klasēm

  6.oktobrī Iecavas stadionā norisinājās Iecavas skolu sacensības futbolā 8.-9. klašu grupai. Sacensībās piedalījās 3 Iecavas vidusskolas komandas - 9.a, 8.d un 9.b.

  REZULTĀTI

  1.vieta Iecavas vidusskolas 9.a klases komanda –Kristers Strautmanis, Artūrs Skvorcovs, Marks Černihs, Lauma Koško, Līva Strazdiņa, Reinis Druviņš, Māris Riekstiņš – klases audzinātāja Kristīne Karele, sporta skolotāja Īrisa Korčagina.

  2.vieta Iecavas vidusskolas 8.d klases komanda –Erlends Strautmanis, Kārlis Daniels Lazda, Kevins Rozenfelds, Rihards Šuherts, Ričards Munde, Ralfs Korņejevs, Miks Kizakovs – klases audzinātāja un sporta skolotāja Īrisa Korčagina.

  3.vieta Iecavas vidusskolas 9.b klases komanda –Roberts Gilučs, Rainers Viktors Stančiks, Konstantīns Zaicevs, Le Ngoc Minh Han, Ralfs Repša, Daniels Vasiļjevs (8.c.) – klases audzinātāja Inga Beļinska, sporta skolotāja Regīna Savinska.

  Foto: Evelīna Daškeviča

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Google karte